Fundacja Przymierze po 2 latach działalności podjęła starania o uzyskanie OPP składając wniosek i odpowiednią dokumentację w Sądzie Rejonowym w Koszalinie IX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego. Dwa lata nieprzerwanej działalności charytatywnej i społecznej Fundacji pozwoliły nam, decyzją z dnia 14.11.2019 r., na uzyskanie STATUSU Organizacji Pożytku Publicznego. Dziękujemy wszystkim, którzy angażowali się i uczestniczyli w naszych działaniach, dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i pomoc. Otwieramy się na dalsze działania i możliwości...

Jednocześnie już dziś PROSIMY o wsparcie naszej misji i przekazanie 1% podczas rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych za miniony rok 2019, zgodnie z PIT-37 oraz PIT-36; PIT-28 oraz PIT-36L. Od stycznia 2020 roku możemy przyjmować i właściwie wykorzystać Twój 1 % na cele statutowe Fundacji Przymierze, w tym wspieranie ważnego celu budowy powstającego Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej, które zostało poświęcone przez Papieża św. Jana Pawła II podczas IV pielgrzymki do naszej Ojczyzny w 1991 roku.

DANE OPP  - FUNDACJA PRZYMIERZE:

• KRS: 0000679976
  • www.fundacja-przymierze.pl
  • telefon: 601 319 786
  • ul. Słupska 1, 75-438 Koszalin

Portal Podatkowy Ministerstwa Finansów - podatki.gov.pl - tu znajdziesz informację o podatkach i rozliczysz się online: www.podatki.gov.pl