Fundacja Przymierze z Góry Chełmskiej ZAPRASZA na WYSTAWĘ związaną z 100. rocznicą urodzin Karola Wojtyły - św. Jana Pawła II. Sejm i Senat Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiły 2020 Rokiem Świętego Jana Pawła II - Człowieka szerzącego kulturę dialogu i spotkania, którego dialogiczna postawa a jednocześnie niezachwiana wiara w konieczność dążenia do prawdy, zarówno w relacjach między ludźmi, jak i między państwami, odegrała fundamentalną rolę w XX i XXI wieku. Papież rodziny i obrońca życia.

Ekspozycja WYSTAWY biograficznej dostępna jest dla zwiedzających w plenerze, przy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznym na Górze Chełmskiej w Koszalinie, wokół zabytkowej XIX w. wieży widokowej. Fundacja Przymierze jest organizatorem wystawy w Koszalinie. Wystawa udostępniona jest bezpłatnie do czerwca 2021. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koszalina, pielgrzymów i turystów - codziennie w godz. 10:00 - 17:00

W związku z zaleceniami prosimy o zachowanie aktualnych zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią, w tym dystansu społecznego (2 m) lub noszenie maseczek.