Z otrzymanego 1% za ROK 2019 rozpoczęliśmy I ETAP wydatkowania. Trwa produkcja 33 szt. Krzeseł / Siedzisk ze stali nierdzewnej, zgodnie z projektem architekta inż. Marka Jankowskiego - Pracownia ArchTim w Koszalinie. W grudniu 2020 roku Fundacja Przymierze podpisała Umowę z wykonawcą Firmą Sema-Tig z Koszalina, jednocześnie w dobie pandemii wspieramy lokalnych Przedsiębiorców. Wkrótce zakupimy donice, a wiosną dokonamy nasadzeń zieleni. To nowe otoczenie infrastruktury Centrum i wieży widokowej, będzie czekało na każdego odwiedzającego Górę Chełmską.

Przekazując nawet niewielką sumę z 1% na działalność naszej Organizacji Pożytku Publicznego KRS 0000679976 przyczyniasz się do realizacji kolejnych etapów budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie. W tym roku 2021 nadal będziemy pomagać! Sukcesywnie wydatkujemy pozyskane środki z 1% wspierając realizację inwestycji, w tym wyjątkowym miejscu na Pomorzu. Zapraszamy do  wspierania Fundacji Przymierze.

Zdjęcia: inż. arch. Marek Jankowski - Pracownia ArchTim