Spotkanie odbędzie się przy Sanktuarium Przymierza godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory oraz KATECHEZA: "7 SPOTKAŃ Z JEZUSEM - TOMASZ", poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz, redaktor Gościa Niedzielnego, rzecznik Kurii Biskupiej, wykładowca WSD Koszalin.
KATECHEZY - w czasie trwających obostrzeń proponujemy uczestnictwo w podwójnej formule przed Sanktuarium z zachowaniem dystansu oraz od godz. 15:30 dostępna będzie także w mediach społecznościowych bezpośrednia transmisja katechezy - za pośrednictwem Telewizji internetowej DOBRE MEDIA oraz na Facebooku Fundacja Przymierze.

• facebook.com/fundacjaprzymierze
    • www.fundacja-przymierze.pl
Katechezy w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ miesiąca od kwietnia 2021 - do października 2021.

#GóraChełmska #KazanianaGórze2021 #katecheza #IXedycja #FundacjaPrzymierze #sanktuariumkoszalin