Spotkania odbywają się przy Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwo czerwcowe oraz KATECHEZA: "7 SPOTKAŃ Z JEZUSEM - BARTYMEUSZ", poprowadzi ks. dr Remigiusz SZAUER - prefekt i wykładowca WSD Koszalin, diecezjalny duszpasterz akademicki.
KATECHEZY - proponujemy już uczestnictwo bezpośrednio przy Sanktuarium, ale zachowujemy nadal bezpośrednią transmisję na żywo od godz. 15:30 Katecheza dostępna będzie w mediach społecznościowych, za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA oraz na Facebooku Fundacji Przymierze.

• facebook.com/fundacjaprzymierze
    • www.fundacja-przymierze.pl
ZAPRASZAMY w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ miesiąca od kwietnia 2021 - do października 2021. Fundacja Przymierze jest organizatorem spotkań.

#GóraChełmska #KazanianaGórze2021 #katecheza #IXedycja #FundacjaPrzymierze #sanktuariumkoszalin