Na Górze Chełmskiej przy Sanktuarium Przymierza trwają cykliczne spotkania, o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory oraz KATECHEZA: "7 SPOTKAŃ Z JEZUSEM - NIKODEM", poprowadzi ks. Marcin PIOTROWSKI duszpasterz w parafii pw. św. Kazimierza w Koszalinie.
KATECHEZY mają formułę otwarta, dla wszystkich chętnych, proponujemy uczestnictwo bezpośrednio przy Sanktuarium oraz poprzez bezpośrednią transmisję na żywo od godz. 15:30. Katecheza dostępna będzie w mediach społecznościowych, za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA oraz na Facebooku Fundacji Przymierze.

Bezpośrednio po katechezie spotkanie z prowadzącym kapłanem, zatem zapraszamy na wspólnotowe spotkania - oczywiście przy kawie z dobrym ciastem.
Fundacja Przymierze, która jest organizatorem spotkań, ZAPRASZA w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ miesiąca od kwietnia 2021 - do października 2021

#GóraChełmska #KazanianaGórze2021 #katecheza #IXedycja #FundacjaPrzymierze #sanktuariumkoszalin