Wkrótce przy Sanktuarium na Górze Chełmskiej w Koszalinie rozpoczniemy jubileuszową edycję Kazań na Górze 2022, dlatego już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy. Nie trzeba się zgłaszać czy zapisywać, każdy jest zaproszony i mile widziany. W tym roku przez siedem spotkań towarzyszyć nam będą BIBLIJNE KOBIETY - Sara; Estera; Rut i Noemi; Anna; Judyta; Marta i Maria; Maryja. KOBIETY, które także dziś... uczą, inspirują, kształtują codzienność, zrozumienie siebie, dotykają konkretnych sytuacji, otwierają na relacje.

Tradycyjnie spotykamy się raz w miesiącu: od kwietnia do października 2022. Termin jest stały i łatwy do zapamiętania, bowiem jest to zawsze ostatnia niedziela miesiąca: 24.04.- ks. dr Wojciech Parfianowicz; 29.05.- ks. proboszcz Wojciech Szulczewski; 26.06.- ks. bp Krzysztof Zadarko; 31.07.- ks. Marcin Piotrowski; 28.08.- ks. rektor Jarosław Kwiecień; 25.09.- ks. dr Piotr Skiba; 30.10.- ks. dr Remigiusz Szauer.
Spotkanie rozpoczyna się przy Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej, godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory; godz. 15:30 katecheza, którą prowadzi zaproszony duszpasterz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, a następnie pod Gościńcem dalsza część spotkania przy kawie.

Katechezy, dostępne bezpośrednio on-line z sanktuarium od godz. 15:30

Natomiast po każdym spotkaniu, dostępna będzie relacja wraz z katechezą do odsłuchania. Udostępniamy na stronie internetowej Fundacji Przymierze: www.fundacja-przymierze.pl
#SPOTKANIA2022 w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ: KWIECIEŃ - PAŹDZIERNIK 2022.

#Spotkania2022 #KazanianaGórze2022 #GóraChełmska2022 #edycjaJubileuszowa2022 #FundacjaPrzymierze2022 #sanktuariumkoszalin2022

ORGANIZATOREM spotkań jest Fundacja Przymierze. ZAPRASZAMY!