Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy, aby ten szczególny czas upłynął w spokoju i radości, aby był pełen przyjaźni i bliskości rodzinnej. Niech otworzy nasze serca na drugiego człowieka i Boga, który stał się Dzieckiem. Nowonarodzony Jezus, daje nam doświadczenie Miłości, która zawsze i na różne sposoby nas uprzedza, stając się bezinteresownym darem, darem spotkania, darem dla innych.
W tym pięknym czasie łask Bożego Narodzenia, tylko On, który jest ŻYCIEM ma siłę mogącą wszystko odnowić: przemienić swoją Obecnością to, co nas otacza i tworzy; otworzyć na entuzjazm nowego życia; umocnić w nas nadzieję i zaufanie.

Niech Narodzony Bóg wiedzie nas bezpiecznie po ścieżkach życia; niech napełnia nas wiarą w możliwość zmian; niech wypełnia nasze serce otuchą i pokojem; niech rozjaśni każdy nasz dzień pokojem serca.
Oby nadchodzący Nowy Rok 2023 stał się czasem spełnionych nadziei oraz obfitował w dar Bożego błogosławieństwa i opiekę Maryi - Świętej Bożej Rodzicielki.


Darem naszej Wdzięczności jest Msza Św., która zostanie odprawiona za WAS i WASZE Rodziny, dnia 20 maja 2023 r., godz. 17.00 (sobota) w Sanktuarium na Górze Chełmskiej.

Życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia -
Życzy Fundacja Przymierze