KAZANIA NA GÓRZE - OWOCE DUCHA ŚWIĘTEGO czyli katechezy, które posiadają otwartą formę spotkań dla wszystkich, Zapraszamy małżonków, osoby samotne czy doświadczone życiem, seniorów, ale także ludzi młodych i poszukujących sensu życia. ZAPRASZAMY na VII Edycję projektu pastoralnego...

Najbliższa katecheza 26 maja w Sanktuarium Przymierza o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i majowe, a następnie katechezę poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz, redaktor Gościa Niedzielnego w Koszalinie, wykładowca WSD. TEMAT: RADOŚĆ...  Bezpośrednio po katechezie ks. Wojciech poprowadzi dalszą część spotkania - warsztatową w domu sióstr i siedzibie Fundacji Przymierze, wspólna rozmowa i dzielenie się przy kawie.

Drodzy nasze spotkania mają swój duchowy rytm, ale również cel kształtowania postaw życiowych i chrześcijańskich. Każde spotkanie prowadzone jest przez innego duszpasterza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej i każda katecheza niesie przesłanie, ale możecie też wybrać temat lub możliwy dla siebie termin.
Zapraszamy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia do października 2019.