Pragniemy zaprosić wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie jakim jest III Świąteczny Koncert Charytatywny, który będzie kolejnym wsparciem pięknego i ważnego dla nas wszystkich miejsca w Koszalinie, budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej. Wystąpią ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY - koncert w wykonaniu: znakomitych pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, gwiazd popularnego programu telewizyjnego: "Śpiewające fortepiany"; Wojciecha Maliny Kowalewskiego (perkusja, bas); Tadeusza Melona (skrzypce) oraz solistów Warszawskiej Opery Kameralnej i Gliwickiego Teatru Muzycznego - Joanny Stefańskiej-Matraszek i Ireneusza Miczki.

KONCERT organizowany przez Fundację Przymierze odbędzie się w Koszalińskiej Filharmonii im. Stanisława Moniuszki 28.12.2019 r. (sobota) godz. 18:00. W programie przeboje muzyki klasycznej, najpiękniejsze melodie z operetek, musicali oraz ponadczasowe standardy muzyki rozrywkowej i muzyczne niespodzianki. Koncert ten to znakomite połączenie klasyki i rozrywki doprawione anegdotą i humorem! Przebojową i ponadczasową muzykę dopełni anegdotyczno - humorystyczny komentarz gospodarzy wieczoru - Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana.

Cegiełki o wartości: 50 zł oraz 80 zł do nabycia w Koszalinie: Filharmonia - kasa biletowa; Góra Chełmska - siedziba Fundacji Przymierze; dom sióstr szensztackich - ul. Zielona 38 oraz tel.: +48 601 319 786

Promocja Województwa Zachodniopomorskiego, to jeden z Partnerów wydarzenia:
III Świąteczny Koncert Charytatywny, 28.12.2019 r. o godz. 18:00, Koszalińska Filharmonia.

#pomorzezachodnie, @pomorzezachodnie, https://www.facebook.com/PomZachodnie #pomorze #zachodnie

PATRONAT HONOROWY KONCERTU:

ORGANIZATORZY KONCERTU: