KAZANIA NA GÓRZE: CREDO - CZY WIERZYMY W TO, CO WYZNAJEMY?  Rozpoczynamy nowy cykl spotkań projektu pastoralnego - VIII edycja - ZAPRASZAMY.
To spotkania, które posiadają otwartą formułę czyli katechezy dla każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiarę i wiedzę, duchowość i w pełni przeżywać codzienność. Zatem zapraszamy małżonków, osoby samotne czy doświadczone życiem, seniorów... Zapraszamy także ludzi młodych i poszukujących sensu życia.

Ze względu na obecnie panującą sytuację pandemii koronawirusa, nie wiemy jakie będą możliwości bezpośredniego uczestnictwa w katechezie: Czy będzie to nasze tradycyjne spotkanie przy Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej i na wspólnej rozmowie, o czym jeszcze poinformujemy, ze względu na bardzo dynamiczną sytuację związaną z zakażeniami? Kochani, jeżeli nadal będą trwały ograniczenia administracyjne czy kościelne, ze względu na bezpieczeństwo, nasze katechezy są aktualne, ale odbędą się on-line lub w formie nagrania, które udostępnimy na naszej stronie:  www.fundacja-przymierze.pl
Katechezę 26 kwietnia 2020 r. poprowadzi ks. dr Wojciech Parfianowicz - redaktor Gościa Niedzielnego, rzecznik prasowy kurii diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, wykładowca WSD Koszalin. TEMAT: Wierzę w Jednego Boga (JEST jeden Bóg).
Wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny, wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei i poczucia utraty bezpieczeństwa, zawierzamy Bożej Opatrzności na codziennej modlitwie różańcowej.
Nowy cykl spotkań w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia do października 2020.#kazanianaGórze2020 #katecheza #VIIIedycja #fundacjaprzymierze #spotkaniepastoralne #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalin #katechezadladorosłych #Góra #sanktuariumprzymierza