"CREDO - CZY WIERZYMY W TO, CO WYZNAJEMY" - VIII edycja Od godz. 15:30 transmisja na żywo w Dobre Media Nowej Ewangelizacji

Katecheza z cyklu KAZANIA NA GÓRZE, dnia 31.05.2020 r., ze względu na trwające ograniczenia związane z pandemią ZAPRASZAMY do udziału w spotkaniu za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA od godz. 15:30.

JEDNAK przy dobrej pogodzie jest możliwość uczestniczenia na zewnątrz przed Sanktuarium Przymierza z zachowaniem odpowiednich odległości, spełniających zasady społecznego dystansu.
W Sanktuarium o godz. 15:00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nabożeństwo majowe oraz katecheza: BÓG JEST MIŁOŚCIĄ (Sprawiedliwy i Miłosierny) wygłosi ks. dr Radosław Suchorab - formator i wykładowca WSD Koszalin. KATECHEZY "CREDO - CZY WIERZYMY W TO, CO WYZNAJEMY" w ramach VIII edycji projektu pastoralnego.
#kazanianaGórze2020 #VIIIedycjakazania #fundacjaprzymierze #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalinsanktuarium #sanktuariumprzymierza #FundacjaPrzymierzeKoszalin

Nowy cykl spotkań w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia - do października 2020.

W tej szczególnej sytuacji jaką nadal przeżywamy a związanej z pandemią koronawirusa, wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny - wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei oraz bezpieczeństwa i stabilności zawodowej - zawierzamy Bożej Opatrzności podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia i na codziennej modlitwie różańcowej.