"CREDO - CZY WIERZYMY W TO, CO WYZNAJEMY" - VIII edycja Od godz. 15:30 transmisja na żywo w Dobre Media

ZAPRASZAMY do udziału w katechezie przy Sanktuarium Przymierza oraz za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA od godz. 15:30

W Sanktuarium o godz. 15:00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nabożeństwo czerwcowe oraz katecheza: WIERZĘ W JEZUSA CHRYSTUSA (Jezus Syn Ojca) wygłosi ks. prof. Janusz Bujak - wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego i WSD Koszalin.
KAZANIA NA GÓRZE, kolejna katecheza dnia 28.06.2020 r., ze względu na trwające jeszcze ograniczenia związane z pandemią odbywają się w podwójnej formule: do udziału w spotkaniu zapraszamy przed Sanktuarium Przymierza z zachowaniem odpowiednich odległości, spełniających zasady społecznego dystansu.
#kazanianaGórze2020 #VIIIedycjakazania #fundacjaprzymierze #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalinsanktuarium #sanktuariumprzymierza #FundacjaPrzymierzeKoszalin

Nowy cykl spotkań pastoralnych, w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia - do października 2020.

W tej szczególnej sytuacji jaką nadal przeżywamy a związanej z pandemią koronawirusa, wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny - wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei oraz bezpieczeństwa i stabilności zawodowej - zawierzamy Bożej Opatrzności podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia i na codziennej modlitwie różańcowej.