ZAPRASZAMY do udziału w katechezie przy Sanktuarium Przymierza oraz za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA od godz. 15:30
W Sanktuarium o godz. 15:00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia, Nieszpory oraz katecheza: WIERZĘ W DUCHA ŚW. PANA I OŻYWICIELA wygłosi ks. Dariusz Jaślarz - proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie.

KAZANIA NA GÓRZE, kolejna katecheza dnia 26.07.2020 r., ze względu na trwające jeszcze ograniczenia związane z pandemią odbywają się w podwójnej formule: do udziału w spotkaniu zapraszamy przed Sanktuarium Przymierza z zachowaniem odpowiednich odległości, spełniających zasady społecznego dystansu.


#kazanianaGórze2020 #VIIIedycjakazania #fundacjaprzymierze #Credo #czywierzymy #Kazanianagórze #koszalinsanktuarium #sanktuariumprzymierza #FundacjaPrzymierzeKoszalin

Nowy cykl spotkań pastoralnych, w każdą ostatnią niedzielę miesiąca od kwietnia - do października 2020.

W tej szczególnej sytuacji jaką nadal przeżywamy a związanej z pandemią koronawirusa, wspieramy każdego z Was i Wasze Rodziny - wszystkie troski i sprawy, problemy i trudności, niepewności, utratę nadziei oraz bezpieczeństwa i stabilności zawodowej - zawierzamy Bożej Opatrzności podczas Koronki do Bożego Miłosierdzia i na codziennej modlitwie różańcowej.