WSPIERAMY #Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne na Górze Chełmskiej, stąd od samego początku istnienia, w Fundacji Przymierze powstają różne PROJEKTY. Ten został zainspirowany przez naszego Fundatora medali, co prawda Fundacja zamówiła medale - limitowana seria 33 szt. ze względu na ilość siedzisk przy Centrum, ale ostatecznie stały się one darem. Medale ze stali kwasoodpornej, zostały wykonane w Pracowni "GRAWER GRAF" Grzegorz Gurkowski, który osobiście tłoczył medale. Medale są dedykowane dla Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie.

W mediach społecznościowych, na Facebooku Fundacja Przymierze przeprowadziła docelowo 3 serie LICYTACJI MEDALI #1 SERIA; #2SERIA; #3SERIA - SERIA LIMITOWANA NR 1-33 szt. - w każdej serii po 11 szt. Ważną informacją dla licytujących był fakt, iż licytowaliśmy #medale, a NIE siedziska / krzesła, które zostały opłacone ze środków 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, który Fundacja otrzymała za rok 2019.

Licytacja charytatywna obejmowała medale, które dnia 27 kwietnia 2021 r. zostały wmontowane w siedziska /krzesła wokół wieży, przy Centrum na Górze Chełmskiej. Zaprosiliśmy wszystkich chętnych do licytacji w serii #1, #2, #3, a odbywała się ona w komentarzach pod danym POSTEM. Startowaliśmy od kwoty: 50 zł podbijając co 10 zł. Licytacja trwała 3 tygodnie, rozpoczynaliśmy zawsze w piątek o godz. 17:00 a kończyliśmy we wtorek o godz. 20:00. ZWYCIĘZCAMI, których ogłaszaliśmy zawsze po zakończeniu każdej serii licytacji, zostały osoby, które zaoferowały najwyższe kwoty. Numery medali od 1-11; 12-22;13-33 - przydzielane były według wysokości wylicytowanej kwoty.

Przygotowaliśmy także NAGRODĘ dla zwycięzców, których kwota przekroczyła 200 zł, był to specjalny upominek-medal w etui (przekazany lub przesłany na adres wskazany w przelewie). WPŁATY ogłoszeni zwycięzcy przekazywali bezpośrednio na konto FUNDACJI PRZYMIERZE: 30 1240 3653 1111 0010 7401 8085. Była to pierwsza charytatywna licytacja Fundacji Przymierze z Góry Chełmskiej w Koszalinie. Całość zebranej KWOTY podczas licytacji: 8.150,-

WDZIĘCZNOŚĆ - po zakończeniu ostatniej serii licytacji ZWYCIĘZCY / DARCZYŃCY wszystkich serii licytacji zostali wpisani na internetową STREFĘ DARCZYŃCY Fundacji Przymierze, w ten sposób pozostał ŚLAD dobroczynności na Górze oraz w naszej PAMIĘCI i MODLITWIE.

Zdjęcia: Archiwum Fundacji Przymierze / Leszek Kobusiński

Zdjęcia: Archiwum Fundacji Przymierze / s. Paulina Małgorzata Kopacz