Powracamy po 4-letniej przerwie do koncertów, dziś zapowiedź wydarzenia, jakim będzie KONCERT CHARYTATYWNY FUNDACJI PRZYMIERZE, który odbędzie się dnia 29 grudnia 2023 r. (piątek), godz. 19:00 w Koszalińskiej Filharmonii. Wystąpi  IZABELA TROJANOWSKA, której koncerty na nowo i nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem. Artystka podczas koncertu w Filharmonii zaprezentuje wraz z zespołem utwory ze swoich dotychczasowych płyt, nie zabraknie piosenek, które wszyscy znamy i lubimy! Rozpoznawalność Izabeli Trojanowskiej dały występny z Budką Suflera. Piosenki z debiutanckiej płyty „Iza” skomponowane przez Romualda Lipko, zna dzisiaj cała Polska. Utwory: „Wszystko czego dziś chcę" czy „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz "Pieśń o cegle" - usłyszą Państwo między innymi podczas koncertu.

Zapraszamy na IV Świąteczny Koncert Charytatywny Fundacji Przymierze z Koszalina, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na wspieranie powstającego dzieła Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie / Kawiarnia Cafe Chełmska.

Cegiełki o wartości:
75 zł oraz 90 zł do nabycia w Koszalinie:

  • Filharmonia - kasa biletowa;
  • Góra Chełmska - siedziba Fundacji Przymierze (dom sióstr)
  • oraz tel.: +48 601 319 786

Promocja Województwa Zachodniopomorskiego - Partnera wydarzenia IV Świątecznego Koncertu Charytatywnego, 29.12.2023 r., o godz. 19:00 w  Filharmonii Koszalińskiej

#pomorzezachodnie, @pomorzezachodnie, https://www.facebook.com/PomZachodnie #pomorze #zachodnie

 


PATRONAT HONOROWY KONCERTU:ORGANIZATOR KONCERTU:PARTNERZY KONCERTU:PATRONAT MEDIALNY KONCERTU: