Szanowni Państwo! Pragniemy poinformować, że jesteśmy w trakcie przygotowywania dla Was kolejnego wydarzenia, tym razem związanego z 100 rocznicą ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. KONCERT RZECZYPOSPOLITEJ PIEŚNI odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. (sobota) o godz. 18.00 w Koszalińskiej Filharmonii. Dla Państwa grała będzie Orkiestra Słupska Sinfonietta pod batutą Macieja Banachowskiego oraz wystąpią Chóry: Fantazja i Kantele, a także soliści.

Okolicznościowy koncert charytatywny - "dla Góry" - na rzecz budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego, jest kolejnym krokiem w realizacji niepowtarzalnego projektu przygotowanego przez architekta p. Marka Jankowskiego w Biurze Architektury ArchTim. Projekt realizowany jest od 2014 roku - rozpoczęcie inwestycji Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi.

Fundacja Przymierze, która powstała dla dalszego rozwoju Góry i kontynuowania budowy, zgodnie z obranymi celami, podjęła działania związane z Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznym. Pragniemy, aby w tym wyjątkowym miejscu dla mieszkańców Koszalina oraz turystów i pielgrzymów odwiedzających Centrum Pomorza, powstało długo oczekiwane miejsce spotkań...

Wydarzenie to stanowi jeden z kolejnych ART-Projektów mających na celu charakter kulturowy, realizujący idee solidarności i wspólnotowości, podnoszący artystyczne walory atrakcyjności Powiatu Koszalińskiego, posiada także szersze oddziaływanie i jest dedykowany do mieszkańców Województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy osoby i Firmy, Instytucje i Sponsorów oraz wszystkich, którzy chcą jako Partnerzy pomóc w realizacji tego wydarzenia. Dziękujemy!

Foto: p. Leszek Kobusiński