Pracownia ArchTim Bożena Jankowska & Marek Jankowski - stworzyła koncepcję i realizuje projekt budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie. Fundacja od chwili zaistnienia w 2017 roku czynnie zaangażowała się w budowę Centrum, korzystając ze wsparcia przy realizacji poszczególnych projektów. Otrzymujemy stale profesjonalną pomoc i korzystamy z wypracowanych zasobów zespołu ArchTim.
Pracownia ArchTim
- tekst: s. Paulina Małgorzata Kopacz
Co nowego na stronie:
- KAZANIA NA GÓRZE 2026 - "PIELGRZYMUJEMY Z MARYJĄ" - edycja XIV, Góra Chełmska: Niedziela 28 czerwca 2026 r., godz. 15:00
- "Pielgrzymujemy z MARYJĄ - GUADALUPE (Meksyk)" / Kazania na Górze (#2/2026)
- OTWARCIE WYSTAWY: Miasto pod Górą Chełmską. Ślady Historii. / Dnia 24 maja 2026 r.
- Rozpoczynamy JUBILEUSZOWE 10-LECIE FUNDACJI PRZYMIERZE
- Multimedia
- Fundacja Przymierze
- Śp. Zbigniew Chlebowski - członek zarządu Fundacji Przymierze w latach 2017-2026
- Wojciech Osuch
- Małgorzata Kopacz - s.M. Paulina
Najpopularniejsze artykuły:
- Świąteczny Koncert Charytatywny - (foto)relacja
- Kontakt
- Fundacja Przymierze
- Multimedia
- Cele fundacji
- Media o nas
- Podsumowanie warsztatów edukacyjnych
- ŚWIĄTECZNIE - wspieramy dzieło budowy Centrum - ZAPRASZAMY RODZINNIE!
- Dokumenty do pobrania
- KONCERT - WYDARZENIE JEDNO NA 100 lat czyli ŚWIĘTOWANIE 100. ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
- s. M. Lidia - Jolanta Czerwonka
- Łukasz Jankowski (członek Rady Nadzorczej Fundacji Przymierze w latach 2017-2021)
- Polityka prywatności