W pomieszczeniu socjalnym na zapleczu została wykonana zabudowa meblowa: szafa ubraniowa, z płyty, szafka wisząca oraz blatu z wbudowanym zlewozmywakiem stalowym. Wykonanie mebli z płyty Egger kolor szary. Koszt: 4.200,00 zł brutto (słownie: cztery tysiące dwieście złotych 00/100).
W magazynie na zapleczu został wykonany REGAŁ z półkami: dwa regały metalowe malowane proszkowo w kolorze czarnym z półkami z płyty Egger o wymiarach: 1125 mm x gł. 450 mm x wys. 2250 mm. Koszt: 3.250,00 zł brutto (słownie: trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100).

W holu wejściowym wykonano zabudowę szafy skośnej na asortyment dekoracyjny z płyty Egger o wymiarach: 2680 mm x 456 mm x 2090 mm. Koszt: 1. 980,00 zł brutto (słownie: jeden tysiąc dziewięćset osiemdziesiąt złotych 00/100)
Ponadto wykonano zabudowę oświetlenia oraz podstawę pod lustro: zabudowa  korytkowa oświetlenia z płyty Egger czerń aksamitna; zabudowa skośna pod lustro z oświetleniem w łazience dla niepełnosprawnych wykonana z płyty Egger czerń aksamitna. Koszt brutto: 1.300,00 zł (słownie: jeden tysiąc trzysta złotych 00/100).

Prace wykonała Pracownia Stolarska MEBLOMARK Krzysztof Ciesiołkiewicz z siedzibą w Sianowie, za ich wykonanie Fundacja Przymierze zapłaciła w całości kwotę: 10.730,00 brutto zł (słownie: dziesięć tysięcy siedemset trzydzieści złotych 00/100).
W szafie na elementy dekoracyjne zostały wykonane i zamontowane lustra grafitowe wyprodukowanie na wymiar i szlifowane krawędzie gr. 4mm o łącznej powierzchni 1,58 m2 oraz szyby bezpieczne gr. 6mm o łącznej powierzchni 1,40 m2, wklejanie przy użyciu odpowiednich klei, na stałe wewnątrz konstrukcji obiektu w Kawiarni Cafe Chełmska Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej Lustra i szkła bezpieczne wykonała Firma ALUMEX Bartosz Bryłowski z Koszalina. Fundacja Przymierze zapłaciła kwotę: 2.619,90 zł brutto (słownie: dwa tysiące sześćset dziewiętnaście złotych 90/100).

Ponadto zamontowano szynę oświetleniową wraz z 5 punktami świetlnymi i 6 żarówkami wewnątrz gabloty hall przy wejściu do kawiarni Cafe Chełmska. Koszt: 779,32 zł brutto (słownie: siedemset siedemdziesiąt dziewięć złotych 32/100).

Wydatkowanie środków z 1% w ramach wspierania budowy Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie; indywidualni darczyńcy, ofiarodawcy i sponsorzy Fundacji Przymierze.

arch. Marek Jankowski, Pracownia Archtim