To nasz drugi udział w tym wspaniałym wydarzeniu, jako Fundacji Przymierze. Wielkie święto Organizacji Pozarządowych w Koszalinie, którego organizatorem w Koszalińskiej Filharmonii jest Pracownia Pozarządowa, która zorganizowała uroczystą Galę z udziałem Prezydenta Miasta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Podczas Gali zostały przekazane wyróżnienia i statuetki NGO dla najbardziej aktywnych organizacji. Liderem NGO w kategorii Debiut została Fundacja Good Vibe Festiwal, natomiast Koszalińskim Liderem NGO zostało Stowarzyszenie Majsternia. Gratulujemy!

Święto lokalne w Koszalin Centrum Pomorza odbywa się od 9 lat, ma podkreślić ważny wkład stowarzyszeń i fundacji w rozwój Koszalina. Miasto doceniło organizacje pozarządowe specjalną Uchwałą sesji Rady Miejskiej.

Zdjęcia: Archiwum Fundacji Przymierze / s. Paulina Małgorzata Kopacz;