Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele Góry i Fundacji Przymierze,
w imieniu Fundacji Przymierze - Zarządu i Rady Nadzorczej, nas Szensztackich Sióstr Maryi, wyrażam serdeczną WDZIĘCZNOŚĆ za PAŃSTWA OBECNOŚĆ na IV Świątecznym Koncercie Charytatywnym "dla Góry" za Państwa wsparcie, zrozumienie i pomoc oraz BEZINTERESOWNY DAR SERCA; za udział w LICYTACJI CHARYTATYWNEJ obrazów i dzieł; za datki do puszek i zainteresowanie na STOISKU charytatywnym; za każdą zakupioną i przekazaną innym CEGIEŁKĘ wspierającą powstawanie CENTRUM, a tym razem konkretnie KAWIARNIĘ CAFE CHEŁMSKA.

DZIĘKUJEMY całym sercem - Partnerom, Darczyńcom, Sponsorom, Ofiarodawcom, Firmom, Instytucjom - za WSPARCIE niezbędne w przygotowaniu i organizacji koncertu.
Dochód z IV Świątecznego Koncertu Charytatywnego "dla Góry", który odbył się 29/12/2023 r. w Filharmonii Koszalińskiej wynosi: 45.375,13 zł To dla nas Fundacja Przymierze najwyższa kwota pozyskana z organizacji takich wydarzeń kulturalnych i artystycznych.

Gość Niedzielny:

TVP3 Szczecin:

Miasto Tygodnik Koszaliński:

TVMAX Telewizja Kablowa Koszalin:

TVMAX Telewizja Kablowa Koszalin / TŁO WYDARZEŃ:

GK24PL:

Radio Plus Koszalin:

Izabela Adamczyk Arbuz Media:

Koszalininfo.pl: